2017 METŲ TENDENCIJOS

2017 METŲ TENDENCIJOS

RENDEZVOUS

Įsibėgėjus šventiniam šurmuliui, norisi ir Jums trumpai papasakoti, ko galite tikėtis kitais metais. Bendros tendencijos, kurias ypatingai galima išskirti interjere, drabužių, aksesuarų bei vestuvių dalyje: monochromatika (stilistika, spalvos), dideli (atskiri) žiedai floristikoje, daug lempučių ir žaidimai su šviesos efektais, nevientisas stilius ir, beabejo, vario, plieno, prigesinto titano spalvos – industriniai vėjai.

Spalvos

PANTONE tradičiškai, kaip ir kiekvienais metais, paskelbė 2017 spalvą. Spalva bus sodriai žalia (GREENERY angl.). Tai gamtos, natūralumo spalva. Spalvų tendencijos ir deriniai vestuvėms 2017 m svyruoja nuo pastelinių atspalvių: skaistalų, šalavijo. persikų ir rausvos iki daugiau kontrastingų tamsesnių atspalvių, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos, spanguolių, aukso ir tamsiai pilkos. Patartina maišyti šiuo atspalvius: tai sukurs konstrastingą, šiltą bei elegantišką derinį.

Jaunoji

Nuotakų įvaizdyje ateinančiais metais dominuos įvairovė: stipriau įsitvirtins „Crop top“ tipo suknelės. Suknelių paletėje naujumo įneš švelni rožinė spalva. Na, o nuotakoms, ieškančioms modernios klasikos, bus patariama klasikinius suknelių modelius derinti su moderniomis medžiagų tekstūromis.

Jaunasis

Jau ne pirmas sezonas, kuomet klaisikinį juodą kostiumą pakeičia įvairesnių spalvų ir ypač tamsiai mėlynos spalvos kostiumai. 2017 metai siūlys jaunikiams prie altoriaus žengti dar ryškiau – tamsių samanų ar ryškių vyšnių spalvos kostiumu.

Stilius

Dar viena ryški 2017 m. vestuvių floristikos tendencijų kryptis – “Boho chic”. “Boho” stilius – kelių kultūrų derinys, kurį sudaro gotikinio, Škotijos čigonų, mongolų ir Afrikos tradicijų miksas.  “Boho” stiliuje susijungia ir romantizmas, ir rafinuotumas, ir bohemiškas, hipiškas gyvenimo stilius. Visa tai atsispindi ir šios temos vestuvių dekoro elementuose – daug ryškių spalvotų gėlių, įdomūs margi raštai, skirtingos faktūros, laisvė improvizacijoms. Taip pat dar viena labai svarbi kryptis – labaratorija (indeliai, mėgintuvėliai ir jų perkėlimas į dekorą).

Gražių švenčių,

RENDEZVOUS

 

[ratings]

Patiko?
Susisiekite su mumis

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!